Magnēta terapija

Lasīt vairāk ...


Amplipulss terapija

Lasīt vairāk ...


Ultraīsviļņu terapija

Lasīt vairāk ...


Fluktuorizācija

Pretsāpju; Pretiekaisuma; Miostimulējošs; Spazmolītisks; Reģenerējošs; Trofiku stimulējošs.

Lasīt vairāk ...


Interferences strāvas

Parasimpatikotropais, Trofiku stimulējošs, Pretsāpju, Spazmolītisks, Prettūskas, Sedatīvs, Tonizējošs

Lasīt vairāk ...


Diadinamiskās strāvas DDS

Diadinamiskās strāvas DDS Terapeitiskie efekti Pretsāpju, Diadinomogēnais, Elektroneiromiostimulācija, Antispastiska iedarbība, Trofiska, Procedūru ilgums: 10 min 3 EUR Procedūru skaits: 6- 10 Procedūru biežums: katru dienu vai pārdienas Procedūru veic fizikālās terapijas speciāliste Inga

Lasīt vairāk ...


Elektromiegs

Elektromiegs Terapeitiskie efekti Normalizējas CNS darbība un uzbudinājuma un kavēšanas procesi – uzlabojas nakts miegs; Sedatīvi iedarbojas uz CNS, normalizējas nervu šūnu enerģijas patēriņš – lielākas darba spējas, mazāks nogurums un vājums, uzlabojas smadzeņu asinsrite; Uzlabo veģetatīvās NS darbību

Lasīt vairāk ...


Galvanizācija, elektroforēze

Galvanizācija: Terapeitiskie efekti Likvidē vai samazina sāpju sindromu; Pastiprina kavēšanas procesus organismā; Stimulē audu reģenerācijas procesus; Sedatīvi iedarbojas uz CNS; Novērš sekretīvos traucējumus; Uzsūcas infiltrāti, rētas un iekaisuma procesi; Notiek segmentāra reflektoriska iedarbība.

Lasīt vairāk ...


Infrasarkanā starojuma terapija

Infrasarkanais starojums sasilda apstarotā ķermeņa laukuma audu virsējās kārtas; īsā laikā, ādas kapilāriem izplešoties, izveidojas piesārtums – siltuma eritēma. Siltums uzlabo vietējo asins un limfas cirkulāciju, vielmaiņu, rada labvēlīgus apstākļus iekaisuma un sāpju likvidēšanai, piem., ausu, kakla un deguna slimībās

Lasīt vairāk ...


Polarizētās gaismas terapija Bioptron

Bioptron – polarizētās gaismas terapija, kura nesatur UV starojumu, darbības pamatprincips ir organisma biostimulācija ar plaša spektra un zemas jaudas redzamā diapazona starojumu. Iedarbība: mikrocirkulācijas uzlabošana, vielmaiņas procesu harmonizācija, organisma aizsardzības spēju stiprināšana, audu reģenerācijas stimulēšana, pretsāpju iedarbība.

Lasīt vairāk ...


Inhalāciju terapija

Inhalācijas ir fizikālās terapijas metode, kad ar ieelpojamo gaisu elpceļos tiek ievadīti medikamenti. Inhalācijas tiek izmantotas dažādās medicīnas nozarēs, piemēram, internajā medicīnā un pulmonoloģijā, kur visbiežāk pielieto krēpu šķidrināšanai, iekaisuma mazināšanai un medikamentu resorbcijai.

Lasīt vairāk ...


Ultraskaņas terapija

Ultraskaņas terapija ir fizikālās terapijas metode, kas darbojas, US viļņu enerģiju pārveidojot siltuma enerģijā.

Lasīt vairāk ...


Darsonvalizācija

Veicina mikrocirkulāciju, paplašina artērijas un ādas un zemādas audu kapilārus;
Noņem asinsvadu spazmas;
Uzlabo venozās sistēmas darbību

Lasīt vairāk ...


Fonoforēze

Fonoforēze ultraskaņas – izplatīta fizioterapijas metode, kas radīta uz ultraskaņas un speciālu ārstniecisko līdzekļu apvienojuma bāzes.

Lasīt vairāk ...


TENS – transkutāna elektriskā nervu simulācija

TENS ir viens no elektroanestēzijas, nervu un muskuļu stimulācijas veidiem. TENS laikā uz ādas tiek novietoti elektrodi, un tiek stimulēti nervu receptori. Šīs procedūra arī ļauj atvieglot akūtas un hroniskas balsta- kustību sistēmas sāpes.

Lasīt vairāk ...


FES Funkcionālā elektrostimulācija

FES Funkcionālā elektrostimulācija (FES) lieto novājinātu muskuļu grupu stimulācijai, asinsrites uzlabošanai un muskuļu spazmu un sāpju mazināšanai. Elektrostimulācija uztur muskuļu barošanos un dzīvības procesus, aizkavē muskuļu atrofiju (piemēram, līdz tam brīdim, kamēr atjaunojas bojātais nervs).

Lasīt vairāk ...


Dūņu aplikācijas

Lasīt vairāk ...


Lāzera terapija

Lasīt vairāk ...

Kontaktforma
  
vārds:

E-pasts:

Piezīmes:

 

 
Personām ar funkcionāliem traucējumiem


PARTNERI

 


 

 

 

  Mālkalnes prospekts 3, Ogre, Ogres novads, LV 5001, Latvija

© Ogres Veselības Centrs 2018 Visas tiesības aizsargātas

Izstrādāja Websoft.lv