Radošuma attīstošās nodarbības bērnam
Radošuma attīstošās nodarbības bērnam
Radošums (radītspēja) ir spēja radīt jaunas idejas vai konceptus. No zinātniskā viedokļa, radošas domas rezultātā rodas gan oriģināla, gan piemērota ideja.
Radošuma attīstošo nodarbību mērķis ir veidot vispusīgi attīstītu bērnu. Uzdevumi ir līdzeklis bērna gribas un jūtu attīstībai. Kad bērns veic uzdevumu, viņš pārdzīvo un izjūt ko dara. Viņš mācās ne tikai ar kategorijām "pareizi" vai "nepareizi", "labi" vai "slikti", bet jautā pats sev, vai rezultāts viņu apmierina. Šāda mācīšanās ir meklēšana, mēģināšana, atklāšana, radīšana. Tā palīdz bērnam iepazīt sevi, stiprina pašvērtējumu un caur radošu darbību atjauno bērna patieso dabu.
Radošums ir dzīves joma, kas bērnam palīdz gan atvērt un aktivizēt savas spējas, gan pamazām, soli pa solim, sākt radoši pielietot zināšanas, kuras viņš apgūst bērnībā, bērnudārzā, skolā.
Bērna veselība ir atkarīga no radošuma hormonu aktivitātes, jo praktizējot dažādas labās smadzeņu puslodes attīstīšanas prakses, tiek aktivizēti prieka un laimes hormoni, kas stiprina cilvēka imunitāti un veicina atveseļošanos, likvidē stresu un nogurumu.
Nodarbības zīmēšanā, glezniecībā, keramikā, papīra mākslā un tekstilā.
Nodarbības vada speciālā pedagoģe, Montesori pedagoģe Aiga Kriņģele
Nodarbība grupā līdz 55 min 10 EUR
Nodarbība individuāli līdz 55 min 15 EUR
Atpakaļ