PIEŅEMŠANA

Specialitāte

Speciālists

Darba laiks

Arodārsts

Inese Kamergrauze

II

15:00 - 19:00

Dermatologs- venerologs

Guna Grūbe

1x nedēļā

9:00 – 19:00

Endokrinologs

Renāte Helda

I piektdiena

12:00 - 19:00

Ginekologs, USG

Anna Krumpāne

III

9:30 – 15:30

Ginekologs

Gita Sniķere

IV

15:30- 19:00

Ģimenes ārsts (maksas)

Inese Kamergrauze

II

15:00 - 19:00

Internists (terapeits)

Pauls Rubīns

IV

17:00 - 19:00

Kardiologs, aritmologs

Sandis Sakne

IV pirmdiena

15:00 - 19:00

Ķirurgs, traumatologs

Ēriks Vizulis

II, IV pirmdiena

9:00 - 14:00

Ķirurgs, proktologs

Inese Fišere

1x nedēļā

16:00- 19:00

Ķirurgs bērnu

Vilnis Titāns

Katra II ceturtdiena

12:00- 14:00

Neirologs

Līga Liepiņa

III pirmdiena

13:00– 19:00

Neirologs

Valda Akermane

IV sestdiena

9:00 – 15:00

Neiroķirurgs

Dace Zvirgzdiņa

III sestdiena

9:00 – 15:00

Proktologs

Inese Fišere

1x nedēļā

16:00- 19:00

Rehabilitologs

Sandra Seimane

1x nedēļā

 

Radiologs (USG)

Andris Legzdiņš

II

10:00- 13:00

Radiologs (USG)

 Nauris Zdanovskis

II, IV sestdiena 

 8:00- 15:00

Radiologs (USG)

Ginta Kudlāne

1x nedēļā

15:00- 19:00

Urologs, USG

Alvis Ērglis

III ceturtdiena

12:00– 17:00

Urologs, USG

Alvis Laukmanis

II piektdiena

14:00- 17:00

Urologs, USG

Egita Deine

I, III piektdiena

14:00- 17:00

Urologs, USG

Kirils Ivanovs

I, III pirmdiena

8:30 – 12:00

Uztura speciālists

Baiba Grīnberga

Pēc pieraksta

 

Psihologs, psihoterapeits

Inese Rūtiņa

IV

12:00 - 19:00

Podologs

Sanita Jakuboviča

VI

9:00 – 15:00

Optometrists

Ņina Riļejeva- Piskura

II

12:00 - 19:00

Medicīnas māsa

Liene Krīgere

I, II, III, IV, V

16:00– 19:00

EKG

Liene Krīgere

I, II, III, IV, V

16:00 - 19:00

Fizikālā terapija

Inga Stepiņa

I, II, III, V

IV

8:00 – 19:00

8:00 – 13:00

Masiere

Inga Stepiņa

I, II, III, V

8:00 – 19:00

Masiere

Zane Griķe

IV, VI

8:00 - 19:00

Fizioterapeite

Ilze Viduža

I, III, V

II, IV

8:00 - 14:00

8:00- 19:00

Fizioterapeits

Kristaps Dvēselītis

I, V

VI

8:00 - 19:00

8:00 - 15:00

Fizioterapeits

Matīss Timofejevs

I, III, V

14:00– 19:00

Logopēde (skolotāja)

Ilze Bērtulsone

I, IV

15:00 - 19:00

Logopēde (skolotāja)

Kristīne Zariņa

III

VI

15:00 - 19:00

9:00 – 15:00

Radošuma speciāliste

Aiga Kriņģele

II

15:00 - 19:00

Kosmētiķe

Līga Lazdiņa

VI

9:00 –15:00

 

Kontaktforma
  
vārds:

E-pasts:

Piezīmes:

 

 
Personām ar funkcionāliem traucējumiem


PARTNERI

 

 

 

 

 

 







 



Mālkalnes prospekts 3, Ogre, Ogres novads, LV 5001, Latvija

© Ogres Veselības Centrs 2017 Visas tiesības aizsargātas

Izstrādāja Websoft.lv