104710

Sistēmiskie un strukturālie izvietojumiCilvēks ir kā grāmata, kurā ir ierakstīta dzīve, viena cilvēka, notikumu vēsture. Tā ir sarežģīta un interesanta. Visi procesi, kas notiek visuma telpā ir cikliski. Viss, kas notiek cilvēkam apkārt ir visuma, pats cilvēks ir kosmoss - viss, kas saistās ar viņu, kā ar indivīdu. Dzīve ir divu šo telpu mijiedarbība, tādā veidā veidojās individuālais stāsts. Dažos notikumos mēs esam iesaistīti kā galvenie varoņi, dažos, kā otrā plāna varoņi, dažos kā vērotāji, dažos kā klausītāji un tādā veidā veidojās mūsu stāsts, mūsu mijiedarbība ar apkārtējo vidi, mūsu reakcijas, pārdzīvojumi, emocijas un secinājumi. Cik tie ir objektīvi parāda mūsu dzīve un notikumi tajā, dzīves kvalitāte. Cilvēka ES iet cauri šiem cikliem Es un MĒS pulsācijā.

Ja runā par MĒS, tad tie ir sistēmiskie izvietojumi, kuros atspoguļojās cilvēka mijiedarbība ar apkārtējo vidi, partneri, ģimeni, dzimtu, valsti, kurā dzīvo, nācijas iederība, valsts vēsture, zemes vēsture, cilvēces vēsture.

Ja runā par ES, tad tie ir strukturālie izvietojumi, kas es smu, ko man spoguļo cilvēki, apkārtējā vide. Kāpēc manas reakcijas un darbības ir tieši tādas, kuri ir tie notikumi, kas man liek rīkoties tieši tā, kā es rīkojos. Šaja procesā izkristalizējās programmas, pārneses, iekšējās traumas, ilūzijas, sabiedrībā pieņemtās normas un klišejas, kāda cilvēka nejauši izteiktas domas un klišejas, citu cilvēku vajadzības un mērķi, kuri nav cilvēka paša, lojalitātes.

Individuālajā darbā ar klientu cilvēks uzzin ļoti daudz par sevi, par to, kas glabājās viņa zemapziņā, ko viņš pats par sevi nenojauš un nekad nevienam to nestāstītu, pat pats sev.

 

Izvietojuma vadītājs ir kā pavadonis, kura rīcībā ir instrumenti. kuri palīdz izprast procesus un cilvēka pamatbūtību.

Izvietojumus vada sistēmisko un strukturālo izvietojumu praktiķis, psiholoģijas speciālists, ārstniecības persona Irēna Budreika

 


 
      Atpakaļ
Kalendārs
Kontaktforma
  
vārds:

E-pasts:

Piezīmes:

 

Visual CAPTCHA

 

 
Personām ar funkcionāliem traucējumiem


PARTNERI

 


 

 

 

 


 Mālkalnes prospekts 3, Ogre, Ogres novads, LV 5001, Latvija

© Ogres Veselības Centrs 2021 Visas tiesības aizsargātas

Izstrādāja Websoft.lv