Ogres veselības centrs (LENIS L SIA) ir ārstniecības iestāde, kuras darbība orientēta uz klientu vajadzību nodrošināšanu, sniedzot labāko iespējamo risinājumu.

Veselības centrā piedāvā veselības aprūpes pakalpojumus gan valsts apmaksātus, gan maksas medicīnas pakalpojumus. Pieejamas ārstu konsultācijas, diagnostika, ārstēšana un daudzveidīgas medicīniskās procedūras.

Centra speciālisti ir pieredzējuši augsta līmeņa profesionāļi, rūpējas par ikviena klienta veselību, nodrošinot profesionālu pieeju katram klientam. Pateicoties viņu zināšanām un pūlēm ir iespējams īstenot medicīniskās aprūpes kvalitāti.

Centrā ievēro privātuma politiku/docs/1421/OVC__priv__tuma_politika.pdf

Ogres veselības centrā šobrīd praktizē speciālist: neirologi, uztura speciālisti, dermatologs, venerologs, ķirurģi, traumatologs, rehabilitologs, kardiologi, endokrinologi, urologi, arodveselības ārsts, radiologi, ginekologs, internisti, ģimenes ārsts, pieejama diagnostika, E.Gulbja laboratorija, obligātā veselības pārbaude, fizioterapija, fizikālā terapija un masāžas.

Centra mērķis ir sniegt kvalitatīvu, mūsdienīgu un konkurētspējīgu palīdzību ikvienam, piedāvājot piemērotus, savā rīcībā esošus, ārstniecības un rehabilitācijas veidus efektīva rezultāta sasniegšanai.

Mērķa sasniegšanas galvenie pamatprincipi:

  • vienlīdzīga attieksme pret visiem klientiem,
  • informēti klienti,
  • individuāla pieeja katram,
  • augsta veselības aprūpes nodrošināšana,
  • patīkama atmosfēra.


Ogres veselības speciālisti nepārtraukti uzlabo pakalpojumu sniegumu un nodrošina attīstību, pilnveidojot kvalitātes pārvaldības sistēmu un vides pārvaldības sistēmas elementus.

Ja klients ir apdrošināts kādā no veselības apdrošināšanas kompānijām, centrā var saņemt apmaksātu vai daļēji apmaksātu pakalpojumu. Ierodoties uz vizīti pie speciālista, līdzi jāņem: apdrošināšanas polise, personu apliecinošs dokuments un speciālista nosūtījums.


Durvis verot 2015.gada 30.janvārī (video):

 
Kalendārs
Kontaktforma
  
vārds:

E-pasts:

Piezīmes:

 

Visual CAPTCHA

 

 
Personām ar funkcionāliem traucējumiem


PARTNERI

 


 

 

 

 


 Mālkalnes prospekts 3, Ogre, Ogres novads, LV 5001, Latvija

© Ogres Veselības Centrs 2021 Visas tiesības aizsargātas

Izstrādāja Websoft.lv