Ielādējam...
Speciālisti |
Pirmdiena |
Otrdiena |
Trešdiena |
Ceturtdiena |
Piektdiena |
Sestdiena |
Piezīmes |
Pieņemšana |
Algologs |
||||||||
Anna Plūde |
|
8.30 – 16.00 (mēneša II un IV) |
OVC |
|||||
Anesteziologs |
||||||||
Anna Plūde |
8.30 – 16.00 (mēneša II un IV) |
OVC |
||||||
Arodārsts |
||||||||
Dzintra Troska |
15.00 -19.00 |
OVC |
||||||
Ārija Ancāne |
9.00 -14.00 |
OVC |
||||||
Audiologopēds |
||||||||
Laura Ratniece |
8.00 – 13.00 |
8.00 – 13.00 |
8.00 – 13.00 |
OVC |
||||
Dermatologs - venerologs |
||||||||
Guna Grūbe |
10.00 – 19.00 |
OVC |
||||||
Jūlija Klendere | 10.00 - 19.00 |
OVC |
||||||
Endokrinologs |
||||||||
Mihails Romanovs |
Pēc pieraksta SESTDIENA 11.00 – 16.00 |
OVC |
||||||
Ergoterapeits |
||||||||
Laura Bērtulsone |
8.00 – 19.00 |
OVC |
||||||
Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts (rehabilitologs) |
||||||||
Sandra Seimane |
Pēc pieraksta |
OVC |
||||||
Flebologs |
||||||||
Rūdolfs Ligers |
9.00 - 14.00 |
|
OVC |
|||||
Fizikālās terapijas speciālists |
||||||||
Inga Stepiņa |
8.00 – 19.00 |
8.00 – 19.00 |
8.00 – 19.00 |
8.00 – 19.00 |
OVC |
|||
Laura Bērtulsone | 8.00 - 13.00 | |||||||
Fizioterapeits |
||||||||
Linda Blūma |
9.00 – 19.00 |
9.00 - 19.00 |
|
9.00 - 17.00 |
9.00 - 17.00 |
|
OVC |
|
Kristaps Dvēselītis |
9.00 – 17.00 |
OVC/Helios |
||||||
Aija Rutka |
|
9.00 - 19.00 |
9.00 - 17.00 |
|
OVC |
|||
Marija Ločmele |
8.00 – 19.00 |
|
8.00 – 19.00 |
|
|
|
OVC |
|
Elīna Seladina |
|
9.00 – 15.00 |
8.00 – 1.00 |
8.00 – 19.00 |
|
|
OVC/Helios |
|
Ginekolgs, dzemdību speciālists |
||||||||
Anna Krumpāne |
Pēc pieraksta |
OVC |
||||||
Ģimenes ārsts |
||||||||
Dzintra Troska |
15.00 – 19.00 |
OVC |
||||||
Hematologs |
||||||||
Sandra Seimane |
Pēc pieraksta |
OVC |
||||||
Internists |
||||||||
Sandra Seimane |
Pēc pieraksta |
|||||||
Kardiologs |
||||||||
Vineta Brice |
9.00 – 16.00 |
OVC |
||||||
Kardiologs, aritmologs |
||||||||
Sandis Sakne |
Pēc pieraksta |
OVC |
||||||
Dimitrijs Degtjarjovs |
Pēc pieraksta |
OVC |
||||||
Ķirurgs |
||||||||
Inese Fišere |
15.00 – 19.00 |
OVC |
||||||
Oļegs Kozlovskis |
17.00 – 19.00 (mēneša III) |
OVC |
||||||
Rūdolfs Ligers (asinsvadi) | 9.00 – 14.00 |
OVC |
||||||
Kanisterapeits (Petterapeits) | ||||||||
Kristīne Zariņa |
15.00-19.00 |
15.00-19.00 |
OVC |
|||||
Logopēds |
||||||||
Ilze Bērtulsone |
16.00 – 19.00 |
16.00 – 19.00 |
OVC |
|||||
Kristīne Zariņa |
15.00 – 19.00 |
15.00 – 19.00 |
OVC |
|||||
Medicīnas māsa |
||||||||
Liene Filka |
8.00 – 11.00 |
16.00 – 18.00 |
8.00 – 11.00 |
8.00 – 11.00 |
16.00 – 18.00 |
OVC |
||
Loreta Kočāne |
16.00 – 18.00 |
8.00 – 11.00 |
16.00 – 18.00 |
16.00 – 18.00 |
8.00 – 11.00 |
|
OVC |
|
Masieris |
||||||||
Dace Tauriņa |
10.00 – 19.00 |
15.00 -20.00 |
9.00 – 18.00 |
14.00 – 20.00 |
Helios |
|||
Edvards Muižnieks |
|
Pēc pieraksta |
|
OVC |
||||
Elizabete Putniņa |
16.00 – 20.00 |
16.00 – 20.00 |
16.00 – 20.00 |
16.00 – 18.00 |
Helios |
|||
Ieva Lapiņa |
8.00 – 19.00 |
9.00 – 20.00 |
|
9.00 – 20.00 |
|
|
|
OVC/Helios |
Inga Stepiņa | 8.00 - 19.00 | 8.00 - 19.00 | 8.00 - 19.00 | 8.00 - 19.00 |
OVC |
|||
Jeļena Burbo |
9.00 – 20.00 |
9.00 – 20.00 |
9.00 – 20.00 |
9.00 – 20.00 |
Helios |
|||
Lāsma Ķesele |
|
9.00 – 20.00 |
|
|
Helios |
|||
Linda Kriškāne |
9.00 – 19.00 |
9.00 – 19.00 |
9.00 – 19.00 |
9.00 – 19.00 |
OVC/Helios |
|||
Neirologs |
||||||||
Valda Akermane |
9.00 - 15.00 (mēneša III) |
OVC |
||||||
Sergejs Pudulis |
|
8.30 – 16.00 (mēneša II un IV) |
|
|
|
OVC |
||
Nagu kopšanas speciālists |
||||||||
Lelde Ločmele |
17.00 – 20.00 |
17.00 – 20.00 |
17.00 – 20.00 |
Helios |
||||
Līga Vilcāne |
17.00 – 20.00 |
17.00 – 20.00 |
|
17.00 – 20.00 |
|
|
|
Helios |
Optometrists |
||||||||
Ņina Riļejeva- Piskura |
15.00 – 19.00 |
OVC |
||||||
Otolaringologs (LOR) |
||||||||
Zane Laine |
9.00 – 14.00 |
OVC |
||||||
Alternatīvās psiholoģijas speciālists |
||||||||
Elīna Zelčāne |
9.00 – 14.00 |
OVC |
||||||
Irēna Budreika |
13.00 – 16.00 |
OVC/Helios |
||||||
Proktologs |
||||||||
Inese Fišere |
15.00 – 19.00 |
OVC |
||||||
Radiologs (USG speciālists) |
||||||||
Ģertrūde Rutkovska |
9.00 – 16.00 |
OVC |
||||||
Vineta Brice (EHO kardiogramma) |
10.00 – 17.00 |
|
|
|
|
|
OVC |
|
Rūdolfs Ligers (asinsvadi) |
9.00 – 14.00 |
OVC |
||||||
Reimatologs |
||||||||
Pauls Rubīns |
16.30 – 19.00 |
OVC |
||||||
Skaistumkopšanas speciālists kosmetoloģijā |
||||||||
Elīna Rudusāne |
|
9.00 – 14.00 | 9.00 - 20.00 | 9.00 - 14.00 |
Helios |
|||
Sociālais darbinieks |
||||||||
Ilze Konovalova |
Pēc pieraksta |
OVC |
||||||
SPA speciālists |
||||||||
Anita Kazarevska |
9.00 – 20.00 |
9.00 – 20.00 |
15.00 – 20.00 |
Helios |
||||
Traumatologs |
||||||||
Ēriks Vizulis |
9.00 – 14.00 (mēneša II un IV) |
OVC |
||||||
Oļegs Ribakovs |
|
|
|
|
|
Sestdiena |
|
|
Urologs |
||||||||
Andrejs Maļevskis |
9.00 – 12.00 (mēneša I un III) |
OVC |
||||||
Vita Melne |
14.00 – 18.00 (mēneša II) |
OVC |
||||||
Uztura speciālists |
||||||||
Agnese Pavlova- Krumpāne |
Pēc pieraksta |
|
||||||
Veselības veicināšanas (Aprūpe mājās) koordinators |
||||||||
Elīna Brandule |
Pēc pieraksta |
OVC |