You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ielādējam...

127437

Nāc uz Ogres veselības centru
30.11.2022


👉🏻Nāc pie mums uz Ogres veselības centru, kur saņemsi kvalitatīvas ārstu konsultācijas, diagnostikas izmeklējumus un rehabilitāciju. Viss vienuviet!

✅Mūsu pakalpojumu klāstā ietilpsts:
elektrokardiogrāfija (EKG), EHO kardiogrāfija, doplerogrāfija (duplex), ultrasonogrāfija (USG), arodārsts, dermatologs, endokrinologs , inekologs, Ģimenes ārsts, Internists (terapeits), kardiologs, ķirurgs, bērnu ķirurgs , neirologs, otolaringologs (LOR), ortopēds, optometrists, reimatologs, rehabilitologs, sporta ārsts, traumotologs, urologs, hematologs, audiologopēds, logopēds, ergoterapeits, fizioterapeits , fizikālās terapijas speciālists, kanisterapija, limfodrenāža, masāža, psihologs, teipošana, zemūdens masāža, obligātā veselības pārbaude un daudz kas cits.

☎️Ja vēlies pierakstīties uz kādu no pakalpojumiem vai procedūrām droši sazinies ar reģistratūru telefoniski, rakstot e-pastu vai piesaki vizīti mūsu mājas lapā.

📲Esam aktīvi Instagram (ogres_veselibas_centrs) un Facebook (Ogres veselības centrs) lapās, kā arī sīkāku informāciju par piedāvājumiem atradīs www.helios.lv

Seko mums sociālajos tīklos un uzzini jaunumus pirmais!

Ārstniecības iestādes kods 7402-00095


      Atpakaļ