You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ielādējam...

126422


29.09.2022


👉🏻Ultrasonogrāfija  vēdera dobumam ir nekaitīgs un nesāpīgs, bet ļoti informatīvs un ātri veicams vizuālās diagnostikas izmeklējums, ar kura palīdzību izvērtē dažādu orgānu un mīksto audu struktūru. Ultrasonogrāfijas attēla iegūšanai izmanto augstfrekvences skaņu viļņus – ultraskaņu.

👉🏻Vēdera dobuma ultrasonogrāfijas laikā mūsu speciālisti ar ultrasonogrāfiskās diagnostikas palīdzību izvērtē izmēru, formu un stāvokli aknām, žultspūslim un žults ceļiem, nierēm, aizkuņģa dziedzerim un liesai.

❗️Veicot vēdera dobuma ultrasonogrāfiju, iespējams diagnosticēt dažadu orgānu akmeņus gan žultsakmeņus, gan nierakmeņus), cistas kādā no orgāniem, gan iegūtas pataloģijas, gan iedzimtas anomālijas iekšējos orgānos, urīnpūšļa problēmas, noteikt šo orgānu iespējamās izmaiņas, agrīni atklāt slēptu pataloģiju, daļēji var atklāt arī orgānu funkciju traucējumus.

❗️Sagatavošanās vēdera dobuma orgānu ultrasonogrāfijai❗️
Uz izmeklējumu jāierodas tukšā dūšā (pirms tā nedrīkst ēst vismaz 5–6 stundas), drīkst dzert tikai ūdeni un lietot ikdienā nepieciešamos medikamentus, norijot tos kopā ar ūdeni.  1 stundu pirms izmeklējuma jāizdzer apmēram 1 litrs šķidruma. Līdz izmeklējumam urīnpūsli iztukšot nedrīkst.

📞Piesaki vizīti pa: tālr.: 25155070, e-pasts: registratura@ovc.lv vai www.ovc.lv

Ārstn.iest.kods: 7402-00095      Atpakaļ